Pirkimo ir grąžinimo taisyklės

MB “Fork LT” (305912247) prekių pirkimo-pardavimo ir grąžinimo taisyklės

  1. Bendrinės nuostatos

1.1. Sutartis tarp Pirkėjo ir Pardavėjo laikoma sudaryta nuo to momento, kai Pirkėjas MB “Fork LT” el. Parduotuvėje fork.lt suformavęs prekių krepšelį, nurodęs pristatymo adresą, pasirinkęs atsiskaitymo būdą ir susipažinęs su prekių pirkimo-pardavimo ir grąžinimo taisyklėmis, paspaudžia mygtuką „Patvirtinti užsakymą“.  Sutartis pradeda galioti nuo to momento, kai gavęs užsakymą Pardavėjas jį patvirtina – atsiunčia patvirtinimo laišką Pirkėjo nurodytu el. Paštu. nes tik gavus apmokėjimą už prekes pradedamas formuoti prekių siuntinys ir pradedamas skaičiuoti prekių išsiuntimo terminas.

1.2. Pirkėjas, naudodamasis MB “Fork LT” el. parduotuve, sutinka su šiomis prekių pirkimo-pardavimo ir grąžinimo ir įsipareigoja jų laikytis bei nepažeisti LR teisės aktų.

1.3. MB “Fork LT” el. Parduotuvėje fork.lt Pirkėjas gali pirkti visą parą, 7 dienas per savaitę, nebent ši el. parduotuvė nepasiekiama dėl techninių darbų.

  1. Mokėjimas

2.1. Formuojant užsakymą Pirkėjas pasirenka atsiskaitymo būdą.

2.2. Suformavus užsakymą Pirkėjui atsiunčiamas elektroninis laiškas, kuriame pateikiamas užsakymo patvirtinimas.

2.3. Visais atvejais išskyrus pasirinkus apmokėjimą už prekes pristatymo metu kurjeriui, apmokėti už prekes reikia per 12 val., kitu atveju suformuotas užsakymas anuliuojamas.

  1. Pristatymas

3.1. Formuojant užsakymą Pirkėjas pasirenka prekių pristatymo būdą.

3.2. Pardavėjas pristato Pirkėjui prekes per 7 darbo dienas arba kaip įmanoma greičiau. Šie terminai netaikomi tais atvejais, kai Pardavėjo sandėlyje nėra reikiamų prekių, tokiu atveju Pirkėjas informuojamas apie užsakytų prekių trūkumą. Prekių pristatymas gali vėluoti dėl nenumatytų, nuo Pardavėjo nepriklausančių, aplinkybių. Tokiu atveju Pardavėjas įsipareigoja nedelsiant susisiekti su Pirkėju ir suderinti prekių pristatymo sąlygas. 

3.3. Pirkėjas, kurio apmokėjimo už produktus suma viršija 50 EUR, turi teisę į nemokamą prekių pristatymą į vieną iš kurjerio paslaugas teikiančių įmonių siuntų atsiėmimo taškų. Pristatant prekes į Kuršių Neriją, be išimčių galioja papildomas mokestis.

3.4. Prekių pristatymo metu Pirkėjas privalo patikrinti išorinę siuntos būklę dar dalyvaujant kurjeriui. Pastebėjus bent menkiausią siuntos pažeidimą būtina surašyti pastabas apie siuntos pažeidimus arba atsisakyti priimti siuntą ir informuoti apie tai Pardavėją. 

  1. Prekių grąžinimas

4.1. Pirkėjas turi teisę per 14 dienų nuo prekių gavimo dienos pakeisti įsigytas prekes arba jas grąžinti ir atgauti už prekes sumokėtą kainą. Jeigu keičiant prekes susidaro kainų skirtumas, Pardavėjas su Pirkėju privalo atsiskaityti pagal perskaičiuotas kainas arba Pirkėjas su Pardavėju. 

4.2. Norėdamas grąžinti prekę Pirkėjas turi su Pardavėju susisiekti el. paštu arba telefonu. 

4.3. Prekės turi būti nenaudotos, originaliose ir nepažeistose pakuotėse.

4.4. Pinigai už grąžintas prekes į sąskaitą pervedami per 7 darbo dienas nuo grąžinamų  prekių  gavimo. 

Shopping Cart